ÚvodO násAktualityOn-line dotazník: Revitalizace vnitrobloku Sokolovská 25-39

On-line dotazník: Revitalizace vnitrobloku Sokolovská 25-39

Kontaktní informace

Renata Benešová, DiS

marketing

tel. :+420 378 035 006
e-mail: benesovarena@plzen.eu11. listopadu 2019 se setkali v sále SPŠ Dopravní občané se zástupci vedení Městského obvodu Plzeň 1 a zástupci Útvaru koncepce a rozvoje města Plzně. Tématem hovoru byla revitalizace vnitrobloku v Sokolovské ulici. Obyvatelé vnitrobloku, kterých se sešlo téměř 40, měli možnost vyjádřit svá přání, náměty a připomínky k tomu, jak by měla úprava okolí jejich bydliště vypadat. Nejčastěji se objevovaly názory, aby se během revitalizace zbytečně nekácelo. Místní by také chtěli zachovat současné hřiště, které by však podle jejich názoru mělo dostat nový povrch. Lidé by také byli rádi, aby proběhla výsadba nových stromů a uvítali by i více odpadkových košů. Zájem byl také o vytvoření relaxačního koutku pro seniory nebo o obnovení pískoviště pro děti.


Na diskusi s obyvateli navazuje také on-line anketa, kterou je možné vyplnit ZDE. Zde můžete doplnit své připomínky nebo přidat hlas k návrhům, které vzešly z listopadového setkaní.


Na základě těchto námětů vznikne zadání pro projektanta, jehož podkladem budou právě náměty občanů. Z něj by měl následně vzejít návrh úpravy vnitrobloku, který bude opět projednání s veřejností.

3132